خدمات ما

دکوراسیون داخلی (مسکونی)

معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد. در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبش است.در حال حاضر اهمیت طراحی مناسب محیط داخلی منزل و فضای کار و اثرگذاری آن در بالا بردن بهره وری و ایجاد حس آرامش امری انکارناپذیر است.
ادامه

دکوراسیون داخلی مسکونی

دکوراسیون اداری

امروزه یکی از دغدغه های بزرگ برای شرکت ها یا سازمان هایی که هدفی برای رشد در صنف خود دارند انتخاب دفتر کار مناسب میباشد که در کدام محل و با چه متراژی باشد در یک جای پرتردد و یا خلوت باشد .مدیران موفق در ابتدای هدف گذاری خود ابتدا به میزان سرمایه خود نگاه و طبق سرمایه خود با مشورت کردن با کارشناسان و متخصصین اقدام به حرکت کردن می کنند.ممکن است میزان سرمایه شما پایین باشد و توان آن را نداشته باشید
ادامه

دکوراسیون اداری

دکوراسیون فروشگاهی

برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون فروشگاه و مغازه رعایت نکات مهم و کاربردی و همچنین مشاهده مدل های متنوع و زیبای دکوراسیون های مختلف برای انواع مغازه ها، می تواند ایده جالب و قابل توجهی باشد.شرکت اریب در مرحله به مرحله ایجاد دکوراسیون مغازه شما همراه شما خواهد بود و با مدل های مختلف متریال های باکیفیت بالا دکوراسیون مغازه شما را برای دید مشتری ها و جذب آنها آماده خواهد کرد.
ادامه

دکوراسیون فروشگاه

دکوراسیون نمایشگاهی

 رسیدن به بازارهای گسترده جهانی،مستلزم حرکت به سوی اقتصادباز،به کارگیری استراتژی های جهش صادراتی ونگاه مدبرانه به نیازهاوخواسته های مشتریان گوناگون دربازارهای مختلف میباشد.توفیق دردستیابی به این هدف،نیازمندحضور پررنگ بخش خصوصی ونیز بخش های وابسته دولتی دربازارهای مختلفی باشد.نمایشگاه ها یکی ازسکوهای بسیارمهم درمعرفی وشناسایی توانمندی ها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی وخدماتی میباشند.ادامه

دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

خدمات تولیدی

کابینت مُدرن آشپزخانه

کابینت آشپزخانه ( Kitchen Designs )

کابینت قفسه‌ای است که در آشپزخانه برای نگهداری مواد غذایی، لوازم پخت‌وپز و انواع ظروف  استفاده می‌شود. امروزه کابینت آشپزخانه نه تنها بعنوان یکی از ملزومات آشپزخانه بلکه به عنوان یک عامل تاثیر گذار در کل دکوراسیون خانه می باشد و با توجه به نوع معماری داخلی خانه ها، آشپزخانه از تمام نقاط پذیرایی و نشیمن قابل دید است و همین در چشم بودن باعث شده است تا افزاد اهمیت بسیار زیادی به دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه بدهند. وقتی صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود بدون شک اولین موردی که به فکر میرسدکابینت آشپزخانه است. وجود کابینت از قدیم در آشپزخانه ها رواج داشته، البته نه به صورت امروزی. امروزه کابینت آشپزخانه بیشتر بخاطر تاثیر آن در دکوراسیون استفاده و انتخاب میشود و حتی شاید کابینتی داشته باشیم که خیلی کاربردی نباشد ولی از نظر دکوراسیون بتواند تاثیر زیادی در چشم انداز خانه داشته باشد.

 کابینت های مُدرن  کابینت های کلاسیک

سرویس خواب ( Bedroom Designs ) 

اتاق خواب به فضای خصوصی محصوری گفته می‌شود که برای خواب شب یا استراحت در روز به‌کار می‌رود. در حدود یک‌سوم زندگی افراد در خواب می‌گذرد و بخش زیادی از این مدت در اتاق خواب سپری می‌شود.سرویس خواب همواره یکی از قسمت های مهم اتاق خواب و خانه می باشد ، سرویس خواب فضایی است که به بدن احساس راحتی و امنیت می دهد و این باعث می شود که ما در حالت دراز کش گردش خون راحتی داشته باشیم و تسکین و آرامش را تجربه کنیم. لذا باید در انتخاب سرویس خواب دقیق بود و به موارد زیادی توجه کرد. اگر نیاز به خرید سرویس خواب دارید و سلامت و ایمنی آن برایتان ضروری است باید درک کنید برای انتخاب تخت خواب مناسب اولین موضوعی که باید مورد بررسی قرار گیرد، این است که چه کسی قرار است از آن استفاده کند.

 

 سرویس خواب مُدرن  سرویس خواب کلاسیک

مراحل انجام پروژه

  • ملاقات و قرارداد
  • ایده پردازی
  • طراحی و خلق
  • ساخت و اجرا

محصولات ما

میز LCD

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری

دیوار پوش

سازه های چوبی

پارکت

پارتیشن اداری

نظرات مشتریان

خدمات ما:

طراحی داخلی ساختمان

طراحی فضای اداری

طراحی بیمارستانی

بازسازی فضای داخلی