کمد دیواری

کمد دیواری mdf
کمد دیواری

کمد دیواری 

دکوراسیون اتاق خواب به دلیل حوزه استراحت قسمتی مهم از دکوراسیون منزل محسوب می شود و بایستی بازتابی از شخصیت و ارزش های افراد باشد تا آرامش و امنیت را برای افراد ایجاد کند مهمتر از هر چیزی اتاق خواب باید محلی برای استراحت و مطابق با سلیقه افراد باشد فرق عمده دکوراسیون اتاق خواب با دکوراسیون سایر بخش ها در این است که دکوراسیون اتاق خواب کمی حالت خصوصی تر دارد. یعنی هر کسی می تواند سلیقه ی شخصی خود را در سبک دکور اتاق خود لحاظ کند. بنابراین می توان آن را دکوراسیون خصوصی خانه دانست! دکوراسیونی که مربوط به شخص شما و برگرفته از شخصیت شماست.  برای مثال بعضی افراد رنگ های پررنگ و بعضی رنگ های ملایم را می پسندند و یا اتاقی با سبکی ساده تر را بیشتر برای استراحت خود ترجیح می دهند.شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید وسایلتان را نمی توانید به خوبی در اتاق خواب خود جا دهید و همیشه وضعیت نامرتب شما را اذیت می کند. این اتفاق در آپارتمان های امروزی با اتاق خواب های کم جا بیش تر پیش می آید. کمدها خود به عنوان عنصری کلیدی و بهترین راه حل ممکن براینظم دهی، نقش موثری را در میزان فضای اشغال شده در فضا ایفا می کنند.

کمد دیواری یکی از بهترین ایده های طراحی در اتاق های منزل می باشد که در بازسازی کامل منزل نیز تاثیر بسیاری دارد ، خصوصا برای اتاق هایی که متراژ آن کم می باشد زیرا می تواند از شلوغ شدن بیش از حد اتاق جلوگیری کند. کمد دیواری فضای زیادی را اشغال نمی کند و می تواند برای آویزان کردن و یا نگهداری لباس و … استفاده شود. در هنگام خرید کمد دیواری و یا سفارش دادن آن باید دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا قابل تعویض نیستند و شما باید سال ها از آن استفاده کنید .

خانه طراحان اُریب با کارشناسان و طراحان جوان و خلاق میتوانند شما  را در طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب ( کمد دیواری ) خود با بهترین طرح های روز و بالاترین کیفیت در متریال های روز بازار همراهی  و بهترین ها را برای شما به نحوه شایسته اجرا نماید .

 

نمونه های کمد دیواری اتاق خواب