طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه

طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه

دکوراسیون فروشگاه : درست است که در جذب مشتری کیفیت کالا و انصاف فروشنده حرف اول را میزند ، اما ظاهر مغازه و طراحی ویترین و دکوراسیون داخلی آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است به طوریکه با استفاده از یک دکوراسیون جذاب و کارا میتوان مشتری بیشتری داشت و در عرصه ی رقابت در بازار ، گوی سبقت را از سایر فروشندگان ربود.

بعد از طراحی ویترین مغازه که پل ارتباطی مابین فروشگاه و محیط بیرون است، دکوراسیون داخلی مغازه عامل اصلی در جذب مخاطب، برند سازی و القای حس خوب به مشتری می باشد . طراحی صحیح و اصولی فضای داخلی فروشگاه به خریداران کمک می کند تا محصولات را به راحتی مشاهده کنند و در صورت بازگشت دوباره به فروشگاه، آن را به راحتی پیدا کنند. همچنین به شما کمک می کند که از محصولات و موجودی فروشگاه خود محافظت کنید و اجناس آسیب پذیر را در محل مناسب خود نگهداری کنید. دکوراسیون داخلی مغازه شامل قفسه بندی, طراحی سقف (سقف کاذب), دکور مغازه, نورپردازی داخلی (نور مخفی، نور نقطه ای، نور عریض و …) , چیدمان, سنگ, سرامیک, کاغذ دیواری, ویترین, نقاشی و … می باشد.

دکوراسیون فروشگاه با توجه به موقعیت فروشگاه یا مغازه طراحی می شود، این بدین معناست که طراحی دکوراسیون فروشگاه در مناطق مختلف کاملا متفاوت است ، چرا که دکوراسیون داخلی فروشگاه می بایست متناسب با نیازهای مشتریان همان منطقه صورت پذیرد، در غیر اینصورت ممکن است خیلی از مشتریان با این که جذب طراحی دکور مغازه می شوند اما جسارت ورود به فروشگاه را نداشته باشند .

برای داشتن بهترین و مناسب ترین دکوراسیون فروشگاه و مغازه رعایت نکات مهم و کاربردی و همچنین مشاهده طرح های متنوع و زیبای دکوراسیون های مختلف برای انواع مغازه ها، می تواند ایده جالب و قابل توجهی باشد.

شرکت خانه طراحان اُریب در مرحله به مرحله ایجاد دکوراسیون مغازه شما همراه شما خواهد بود و با مدل های مختلف متریال های باکیفیت بالا دکوراسیون مغازه شما را برای دید مشتری ها و جذب آنها آماده خواهد کرد.

 

 

 

نمونه کارهای دکوراسیون فروشگاهی