طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

 طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه  نمایشگاهی

 دکوراسیون غرفه نمایشگاهی : رسیدن به بازارهای گسترده جهانی ، مستلزم حرکت به سوی اقتصاد باز ، به کارگیری استراتژی های جهش صادراتی و نگاه مدبرانه به نیازها و خواسته های مشتریان گوناگون در بازارهای مختلف می باشد. توفیق دردستیابی به این هدف ، نیازمند حضور پررنگ بخش خصوصی و نیز بخش های وابسته دولتی در بازارهای مختلفی می باشد. نمایشگاه ها یکی از سکوهای بسیار مهم در معرفی و شناسایی توانمندی ها و قابلیت های فنی واحدهای تولیدی وخدماتی می باشند.

نمایشگاه

مرکزی برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری است.مشارکت در نمایشگاه باعث میشود تا توانمندی واحدها و بنگاه های مختلف تولیدی به معرض نمایش گذاشته شود و زمینه برای دست یافتن به بازارهای جدید فراهم گردد.

اهداف طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی امری بسیار ضروری است که باید توجه زیادی به آن شود، زیرا مهم ترین هدف برگزاری غرفه در یک نمایشگاه، نگه داشتن و جذب بازدید کننده و مخاطب است و به نوعی کارت شناسایی آن شرکت و یا تولید کننده در نمایشگاه محسوب می شود. بنابراین هر چه این طراحی و اجرای دکوراسیون غرفه نمایشگاهی بهتر و حرفه ای تر صورت پذیرد، اهداف شرکت کننده و فلسفه ی فعالیت های آن انعکاس بهتری پیدا خواهد کرد.

نکته ای که در طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی باید بدانید ؟

طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی نوعی اثر هنری می باشد با این حال نباید تنها از این منظر به آن توجه کرد. بلکه پیش از هر موضوعی، در طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی مورد توجه قرار گرفتن شخصیت شرکت و این که پیام آن تا چه حد به مشتری القا می شود، در درجه اول اهمیت قرار دارد.

ویژگی های یک طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی موفق

داشتن جذابیت لازم به منظور جذب مشتری

تناسب طراحی دکوراسیون غرفه نمایشگاهی با نوع کالا یا خدمات ارائه شده در آن

محل مناسب و داشتن فضای کافی

القای اهداف شرکت از طرف طراح به بازدید کننده

متناسب بودن طراحی دکوراسیون غرفه و نوع محصولات و خدمات معرفی شده در آن

 

خانه طراحان اُریب با مجوز گرید C نمایشگاه های بین المللی توانایی ارائه پیشنهادات اصولی و تاثیر گذار و توانایی اجرای غرفه های خاص و لوکس نمایشگاه های داخلی و خارجی در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت ، آماده ارائه خدمات به شرکت ها و برندهای برتر جهت رسیدن به بالاترین سطح کیفی در امر غرفه سازی نمایشگاه می باشد . خانه طراحان اُریب مفتخر است با اجرای هرساله بیش از 10000 متر مربع غرفه نمایشگاهی حاصل زحمات و تجربیات خود را در اختیار مشتریان خود قراردهد.