سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن
سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن

دکوراسیون اتاق خواب به دلیل حوزه استراحت قسمتی مهم از دکوراسیون منزل محسوب می شود و بایستی بازتابی از شخصیت و ارزش های افراد باشد تا آرامش و امنیت را برای افراد ایجاد کند مهمتر از هر چیزی اتاق خواب باید محلی برای استراحت و مطابق با سلیقه افراد باشد فرق عمده دکوراسیون اتاق خواب با دکوراسیون سایر بخش ها در این است که دکوراسیون اتاق خواب کمی حالت خصوصی تر دارد. یعنی هر کسی می تواند سلیقه ی شخصی خود را در سبک دکور اتاق خود لحاظ کند. بنابراین می توان آن را دکوراسیون خصوصی خانه دانست! دکوراسیونی که مربوط به شخص شما و برگرفته از شخصیت شماست.  برای مثال بعضی افراد رنگ های پررنگ و بعضی رنگ های ملایم را می پسندند و یا اتاقی با سبکی ساده تر را بیشتر برای استراحت خود ترجیح می دهند.

 اصولا دکوراسیون اتاق خواب های  مدرن برای آن دسته از افرادی طراحی می شوند که بدنبال دکوراسیونی مینیمال، ساده، ظریف و کارایی و راحتی بسیار بالا هستند. امروزه در طراحی داخلی و دکوراسیون خلاقیت بیش از مدرنیزه بودن به چشم می آید. بنابراین اگر دوست دارید یک اتاق خواب مدرن ( سرویس خواب مدرن ) و زیبا  داشته باشید صرف استفاده از لوازم مدرن شرط نیست، بلکه باید از عامل خلاقیت  نیز استفاده کنید.  در طراحی داخلی این اتاق خواب ها فضای داخلی در عین لوکس بودن، طراحی مدرن و راحت و فضایی صمیمی و خودمانی را ارائه می دهد. در این شیوه از طراحی دکوراسیون اتاق، مبلمان به کار رفته در اتاق به عنوان نقطه تمرکز طراحی مطرح می شود و سهم بسیار زیادی در جلوه و طراوت در رنگ و بافت این گونه فضا ها دارد. توجه به تم های رنگی مشابه و ترکیب این رنگ ها با بافت های تکرار شونده یا تصادفی و اضافه کردن مبلمانی مدرن، فضای متنوع مورد نظر شما را ایجاد می کند. گاهی یک آباژور رومیزی به عنصری کلاسیک در طراحی فضا تبدیل می شود و فضای کلی را تحت تاثیر خود قرار می دهد، همچنین استفاده از دیوار کوب و چراغ های تزیینی و آینه های دکوراتیو نقش مهمی در ایجاد فضایی لاکچری و در عین حال مدرن و راحت ایفا می کند. چیزی که بیش از پیش باعث متفاوت تر شدن دکوراسیون اتاق خواب شما میشود انتخاب (سرویس خواب مدرن ) مناسب است . زیرا همواره یکی از قسمت های مهم اتاق خواب و خانه می باشد که ما بخش عمده ای از عمر خود را در آن سپری می کنیم. بدین جهت انتخاب سرویس خواب مناسب مطابق با سلیقه شخصی می تواند انسان علاوه بر زیبایی از خواب بهتر نیز لذت ببرد.

خانه طراحان اُریب با کارشناسان و طراحان جوان و خلاق میتوانند شما  را در طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب ( سرویس خواب مدرن ) خود با بهترین طرح های مدرن و بالاترین کیفیت در متریال های روز بازار همراهی  و بهترین ها را برای شما به نحوه شایسته اجرا نماید .

 

نمونه های سرویس خواب مُدرن